Pisałem artykuł, napisałem książkę

Nie planowałem tego, samo tak wyszło. Podobno wsadzam kij w mrowisko.

Po prostu nie skończyłem na czas

Kiedyś obiecałem, że zacznę znów pisać bloga ale minęło kilka miesięcy i nic się nie wydarzyło. Wszystko dlatego, że pewnego wieczoru usiadłem nad artykułem, który zaczął się rozrastać i nagle zaczęło być jasne, że zmierza w kierunku książki. Artykuł miał być prowokacyjny i krótki. Taka też jest książka. 

Dlaczego postanowiłem ją wydać?

Ci co ją przeczytali powiedzieli, że to dobra lektura dla CEO i CMO, że wsadzam w kij w mrowisko, że walę prosto w zęby czyli mówię jak jest, a potem podaję wartościowe rozwiązania. Że fajne, ale ryzykuję, że będzie hejt.

Stwierdziłem, że to dostatecznie dobry powód :).

Kto docenił książke?

Wydawnictwo które doceniło książkę i postanowiło ją wydać było NOVAE RES.

Spośród tych którzy przeczytali książkę, niektórzy napisali  krótkie recenzje.  Jest wśród nich znany redaktor, CEO dużej firmy FMCG, szef działu marketingu digital znanej firmy FMCG oraz szef agencji reklamowej.

Książkę zauważyły również, a potem objęły patronatem takie media jak Rzeczpospolita, Marketing przy Kawie, Brief, Marketer+, Nowy Marketing.

No ok ale o czym jest ta książka? 

Książka jest inna niż większość książek o marketingu.  Nie pisze w niej o tym jak robić marketing.  W tym temacie znajdą się ludzie, którzy znają się na tym lepiej niż ja, a poza tym takich książek są tysiące. Książka, którą napisałem mówi  o tym jak zorganizować marketing, żeby zdobyć zaufanie zarządu, skutecznie wspierać biznes i efektywnie organizować pracę działu marketingu.

Kiedy się ukaże? 

Książka będzie dostępna mniej więcej w połowie października 2018. Na pewno będzie na jej temat informacja na blogu, pojawia się informacje w mediach, które objęły książkę patronatem. Na pewno zauważycie.  Wam pozostaje ją albo kupić albo wygrać :).

Coś jeszcze? Tak, będzie.

Każdy czytelnik będzie mógł zdobyć niespodziankę związaną z książką dzięki współpracy z jedną z najnowocześniejszych drukarni on-line w Europie.

A więc? 

Stay tuned 🙂


Opublikowano

w

przez