Chcesz usprawnić dział marketingu?

To czy dział marketingu jest dobry czy nie, zależy tylko od jego organizacji.  Jeżeli chcesz ją poprawić, to dobrze trafiłeś. 

Wstęp

Skuteczny współczesny marketing to miks technologii, zarządzania i kultury. Projekty marketingowe są niezwykle kompleksowe i budowane pod dużą presją czasu i otoczenia. Umiejętność stworzenia środowiska, które uspokoi organizację pracy, pozwoli na cykliczne usprawnienia, wprowadzi pomiar wyników i wyciąganie z nich wniosków ale także będzie skutecznie zarządzał oczekiwaniami otoczenia, jest kluczowe dla skuteczności marketingu, a tym samym biznesu. 

Oferta

Organizacja, zarządzanie i edukacja działów marketingu

Usługa budowanie i zarządzanie działami marketingu jako interim-manager  jak również w ramach szkoleń i konsultacji edukacja działów marketingu i członków zarządu o tym jak współpracować z marketingiem.

Outsorucing działów marketingu

W ramach projektu mktout.com prowadzimy usługę pełnego outsourcingu działów marketingu. Zalety tego rozwiązania docenią przede wszystkim te organizacje, które oczekują szybkich efektów bez oczekiwania na wypracowanie odpowiednich praktyk. 

Oprócz tego

  • konsultacji w zakresie agile-marketing, data-driven marketing, revenue marketing, automatyzacji procesów pracy i komunikacji czyli MarTech i AdTech, kultury pracy, samoorganizacji zespołów.
  • uczestnictwem w konferencjach

Zapraszam do przeczytania sekcji o mnie oraz do kontaktu.


Opublikowano

w

przez